Poniedziałek

14.00 - 16.00 Taniec estradowy, nowoczesny gr I Marina Yevsiukova Duża sala GOK
15.00 - 16.00 Balet „Arabesqeue Baby" gr młodsza Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
15.30 - 18.15 Elite Trampolina Sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.00 Grupa Acro Fun Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.30 Balet „Arabesqeue” Baby gr starsza Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
16.00 - 16.45 Mażoretki - Przedszkolaki młodsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
16.00 - 19.00 Taniec estradowy, nowoczesny gr II Marina Yevsiukova Sala nr 2 GOK
16.00 - 17.30 „Cudaki” – cyrk Grażyna Chmielowicz, Krzysztof Riewold Duża sala GOK
16.30 - 18.00 Klub Tańca „Dance Team” pary dzieci latino Sala OSP Chróścice
17.30 - 20.00 Trampolina grupa sport Adam Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
17.00 - 19.00 Tumbling Sport Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala Zespół Szkół Kup
16.00 – 16.30 Tumbling Sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Zespół Szkół Chróścice
16.45 - 18.30 Mażoretki – Przedszkolaki Starsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
17.00 - 17.45 Rytmika Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17 GOK
17.30 - 19.00 Balet Arabesque repertuar Alicja Iwańska Duża sala GOK
17.45 - 18.45 Dziecięcy zespół wokalny Wizja Agnieszka Ślusarczyk GOK sala nr 17
18.00 - 20.30 Klub Tańca „Dance Team” Pary sportowe latin Sala OSP Chróście
18.00 - 20.00 Mażoretki – Kadetki młodsze Anna Jakubik ZSZ Dobrzeń Mały
18.45 - 20.00 GymKids grupa naborowa Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup

Wtorek

15.00 - 17.00 Studio Piosenki Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17 GOK
16.00 - 18.30 Elite Trampolina Sport Viktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP
16.00 – 18.30 Trampolina – grupa sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół KUP
16.00 - 17.00 Młodzieżowy zespół wokalny „Frelki” Agnieszka Ślusarczyk Sala wiejska Kup
16.30 – 20.00 Studio Tańca „Dance Team” Pary sportowe Standard Karolina Anioł Duża sala GOK
17.00 - 19.15 „Kupskie Echo” zespół wokalny Agnieszka Ślusarczyk Sala Wiejska Kup
17.30- 19.30 „Dobrzenianki” Andrzej Krawczyk GOK Sala nr 8
19.30 - 21.00 Chór „Cantabile” Hubert Prochota Sala nr 2

Środa

15.00 - 16.00 Arabesque Baby Alicja Iwańska GOK Sala nr 21
15.30 - 18.15 Elite Trampolina sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Tumbling sport Wiktoria Weselak Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.30 Grupa Acro Fun Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.00 Arabesque Baby Alicja Iwańska GOK sala 21
16.00 - 16.45 Mażoretki przedszkolaki młodsze Anna Jakubik PSP Dobrzeń Wielki
16.00 – 17.30 Grupa cyrkowa Cudaki Krzysztof Riewold Duża sala GOK
16.45 - 17.45 Mażoretki przedszkolaki starsze Anna Jakubik Mała sala PSP Dobrzeń Wielki
17.00 - 18.00 Arabesque Alicja Iwańska GOK sala 21
17.30 - 18.45 Grupa rekreacyjna Acro Gym Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.45 - 19.30 Mażoretki Kadetki modsze Anna Jakubik Sala PSP Dobrzeń Wielki
17.30 - 19.00 Klub tańca „Dance Team” kurs młodzież Krzysztof Musioł Duża sala GOK
18.00 - 19.30 Taniec estradowy/Jazz Dance Alicja Iwańska GOK sala nr 21
18.45 - 20.00 Grupa naborowa GymKids Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna AcroJump Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
19.00 - 20.30 Klub tańca „Dance Team” kurs dorośli Krzysztof Musioł Duża sala GOK

Czwartek

14.00 - 16.00 Taniec estradowy, nowoczesny gr I Marina Yevsiukova Duża sala GOK
15.30 - 16.00 Studio Piosenki Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
16.00 – 18.00 Akrobatyka grupa starsza sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.00 Ruch sceniczny Grupy Wokalne Alicja Iwańska Sala nr 21
16.00 - 18.30 Elite Trampolina Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 18.30 Trampolina Sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 17.00 Zespół wokalny FRELKI Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
16.00 - 19.00 Taniec estradowy, nowoczesny gr II Marina Yevsiukova Sala nr 2 GOK
17.00 - 18.00 „Arabesque”Technika tańca klasycznego Alicja Iwańska Sala nr 21
17.00 - 20.30 Studio Tańca „Dance Team” Pary Sportowe Karolina Anioł Duża sala GOK
17.30 - 18.30 Zespół wokalny Wizja Agnieszka Ślusarczyk Sala nr 17
18.00 – 21.00 Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta GOK Mirosław Gutka Sala OSP Chróścice
18.00 - 19.30 Akrobatyka grupa naborowa Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
18.00 – 21.00 Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta Mirosław Gutka Nowa szkoła Chróścice
19.00 – 19.50 Zajęcia indywidualne techniki tańca klasycznego Alicja Iwańska Sala nr 21 GOK
19.30 - 21.00 Chór „Cantabile” Hubert Prochota Sala nr 2 GOK

Piątek

15.00 - 18.00 Klub Tańca „Dance Team”grupa młodsza Krzysztof Musioł Sala GOK co 2 tygodnie
15.00 - 16.00 Balet „Arabesqeue Baby" gr starsza Alicja Iwańska Sala nr 21
15.30 - 17.30 Trampolina sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
15.30 - 17.30 Grupa Acro Fun Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
16.00 - 18.00 Mażoretki - kadetki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
16.00 - 17.15 Balet „Arabesqeue Baby gr młodsza Alicja Iwańska Sala nr 21
16.45 - 18.45 Elite trampolina sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.00 - 18.45 Tumbling sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
17.30 - 18.15 Jazz, inne formy tańca dla dorosłych Alicja Iwańska Sala nr 21
17.30 - 19.30 „Dobrzenianki” Andrzej Krawczyk GOK Sala nr 8
18.00 - 21.00 Klub Tańca „Dance Team” grupa Sport Karolina Anioł, Krzysztof Musioł Duża sala GOK
18.00 - 19.45 Mażoretki - juniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna AcroJump Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
18.45 - 20.00 Grupa rekreacyjna Acro Gym Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
19.45 - 22.00 Mażoretki - seniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna Szkoła Dobrzeń Mały

Sobota

9.00 - 11.00 Mażoretki - kadetki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
9.00 – 13.00 Dziecięca Orkiestra Dęta Mirosław Gutka Szkoła Chróścice
9.00 - 11.30 Trampolina Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
9.00 - 11.00 Tumbling Sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
11.00 - 13.30 Elite Trampolina Sport Adam Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
11.00 - 13.00 Mażoretki - juniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki
11.30 - 13.00 AcroFun Sport Wiktoria Weselak-Antoszczyk Sala gimnastyczna Zespół Szkół Kup
13.00 - 15.00 Mażoretki - seniorki Marta Jabłońska Sala gimnastyczna PSP Dobrzeń Wielki